Посета припадника  Агенције за безбедност саобраћаја града Шапца и Полицијске управе Шабац

У понедељак, 2. 10. 2023. године,  у оквиру активности поводом Дечје недеље, нашу школу су посетили припадници Агенције за безбедност саобраћаја града Шапца и Полицијске управе Шабац. Овом посетом, званично је почело обележавање овогодишње Дечје недеље под слоганом ,,Велико срце деце Србије”.

Ученици су се подсетили правила понашања у саобраћају и колико је важно поштовати их. Највеће интересовање ученика привукли су полицијска возила и мотор.

Причу о безбедности у саобраћају су употпунили ученици III2  који су извели  плесну тачку уз композицију ,,Стоп, стани“.

Ово је друга сарадња са Агенцијом за безбедност саобраћаја града Шапца и Полицијском управом  Шабац од почетка ове школске године. Надамо се новом  дружењу у нашој школи.

Посета припадника  Агенције за безбедност саобраћаја града Шапца и Полицијске управе Шабац - ГАЛЕРИЈА